KREATIVNE RADIONICE U NAŠOJ ŠKOLI

Božićne radionice postale su dio školske tradicije. Ove godine održane su 24. studenoga kako bismo spremni dočekali advent.

Učenici su bili raspodijeljeni u četiri različite radionice: Modelarstvo, ELektrotehnika, CB radio- veza i Izradu božićnih ukrasa.

Prve tri radionice vodili su naši gosti iz Slavonije koju su nam pokazali kako izraditi vlastiti kompas,  koristiti radio - vezu i spelovati vlastito ime. Učenici su potom pokušali samostalno izraditi pokazano. Na Modelarstvu su pilali drvo i od njega izrađivali božiće ukrase.

Drugu radionicu Izrade božićnih ukrasa vodile su naše nastavnice, Saša Čelan, Nives Bešić i Martina Pereža. Sudionice su izradile prekrasne kuglice od tkanine i adventske aranžmane koji će krasiti Školu i naše domove.

Baš smo se lijepo proveli i strpljivo čekamo nove radionice!

Marija Pleić, 8. razred

objavio: Nives Bešić   datum: 29. 11. 2017.

Raspored pisanih zadaća

« Siječanj 2018 »