ŠKOLSKA NATJECANJA 2018.

Kao i svake godine,siječanj i veljača budu u znaku školskih natjecanja. U našoj školi održana su školska natjecanja iz Matematike, Hrvatskog jezika, Povijesti, Geografije, Biologije, Kemije, Njemačkog jezika i Vjeronauka. Pojedini učenici postigli su zavidne rezultate.

Naime, skoro iz svakog predmeta imamo učenike koji će Školu predstavljati na županijskim natjecanjima.

Šestašica Sara R. pozvana je na Županijsko natjecanje iz matematike, osmašica Marija P. na Županijsko iz hrvatskog i njemačkog jezika, sedmaš Šime M. na Županijsko iz  geografije, osmaš Andrija K. na Županijsko iz povijesti te skupina učenika na Županijsku razinu Vjeronaučne olimpijade (Marija P., Gabrijela Ć., Sara R. , Ana V. i Petar Ć.).

Učenice Emanuela M. I Marija P. predstavljale su školu na Općinskom natjecanju u stolnom tenicu.

Čestitamo svim pozvanim učenicima i njihovim mentorima te im želimo sreću u daljnjim natjecanjima!

objavio: Nives Bešić   datum: 16. 2. 2018.

Raspored pisanih zadaća

« Rujan 2018 »