Obavijest o udžbenicima i dodatnim radnim materijalima
Poštovani roditelji!
1. MZO financirat će za školsku godinu 2020./2021.:
a) Nove udžbenike za 1., 2., 3., 6., 7. razred (osim biologije, kemije, fizika i
geografije) i za 8. razred (biologiju, kemiju i fiziku),
b) Nove udžbenike za informatiku 1. - 4. razreda,
c) Dokup postojećih udžbenika iz Kataloga udžbenika 2014./2015. i Katalog udžbenika 2019./2020.godine za : 1., 4., 5., 7. razred (biologija, kemija, fizika i geografija) i 8. razred (osim biologije, kemije i fizike).
2. Roditelji su dužni kupiti radne bilježnice, radne materijale i ostali pribor za nastavu.
3. Općina Cista Provo sufinancirat će roditeljima opremanje učenika za školsku godinu 2020./2021. sukladno praksi iz prošle šk. godine.
Podjela udžbenika učenicima vršit će se nakon kompletiranja istih.
Prema sadašnjim informacijama prvi kompleti udžbenika biti će podijeljeni učenicima prvog dana nastave u školskoj godini 2020./2021.
Obavijest o mogućim promjenama biti će oglašena na mrežnim stranicama škole.
U privitku se nalaze dokumenti (tablice) za svaki razred s popisom drugih obrazovnih materijala za školsku godinu 2020.-21.
Martina Pereža (Hrvatski jezik) - (zamjena Ana Sučić Bilandžić) - srijeda, 6. šk. sat od 12:25 do 13:10
Ivana Balić (Matematika) - srijeda, 5. šk. sat od 11:35 do 12:20
Mate Ćubić (Engleski jezik, razredništvo 7. razreda) - utorak, 2. šk. sat od 8:50 do 9:35
Bruna Tomić (Engleski jezik, razredništvo 5. razreda) - srijeda, 5. šk. sat od 11:35 do 12:20
Nives Bešić (Tehnička kultura, Informatika i razredništvo 8. razreda) - petak, 6. šk. sat od 12:25 do 13:10
Ivana Živaljić (Njemački jezik) - utorak, 4. šk. sat od 10:45 do 11:30
Marijan Maršić (Povijest, Geografija, razredništvo 6. razreda) - petak, 3. šk. sat od 9:40 do 10:25
Ivana Burazin (Priroda, Biologija, Kemija) - srijeda, 5. šk. sat od 11:35 do 12:20
Katarina Todorić Galić (Fizika) - četvrtak, 3. šk. sat od 9:40 do 10:25
Sanja Stipanović (Likovna kultura) - srijeda, 4. šk. sat od 10:45 do 11:30
Marina Vidaković (Tjelesna i zdravstvena kultura) - utorak, 6. šk. sat od 12:25 do 13:10
Vanda Golem (Informatika) - srijeda, 6. šk. sat od 12:25 do 13:10
Ružica Vuletić (Vjeronauk) - petak, 3. šk. sat od 9:40 do 10:25
Hrvoje Rogulj (Vjeronauk) - srijeda, 6. šk. sat od 12:25 do 13:10
Ante Gudelj (Glazbena kultura) - ponedjeljak, 5. šk. sat od 11:35 do 12:20
Tonka Juranović Matulić (Glazbena kultura) - ponedjeljak, 3. šk. sat od 9:40 do 10:25
Ana Lončar (razredništvo 3.+4. razreda) - ponedjeljak, 6. šk. sat od 12:25 do 13:10
Vanesa Balić-Mucić (razredništvo 2 +3. razreda) - utorak, 5. šk. sat od 11:35 do 12:20
Elizabeta Delipetar (razredništvo 1.+4. razreda) - petak, 3. šk. sat od 9:40 do 10:25
Ivana Maglić (razredništvo 1.+2. razreda) - srijeda, 4. šk. sat od 10:45 do 11:30
Sara Vukas (Njemački jezik) - pondjeljak, 11:00 sati
« Travanj 2024 » | ||||||
Po | Ut | Sr | Če | Pe | Su | Ne |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |