Ivan Pleić - Ravnatelj
Marijana Vučemil - Tajnica škole
Mateo Banović - Voditelj računovodstva
Valentina Nenadić – Stručni suradnik pedagog
Ivana Pavić - Visković - Knjižničarka
Razredna nastava
Marija Pleić
Ivana Maglić
Dragica Ćubić
Vanesa Balić-Mucić
Predmetna nastava
Martina Pereža (zamjena Ana Sučić - Bilandžić)
Sanja Stipanović
Mate Ćubić
Bruna Tomić
Tonka Juranović Matulić
Ante Gudelj
Josip Ćubić
Ivana Balić
Marijan Maršić
Marina Vidaković
Hrvoje Rogulj
Ružica Vuletić
Nives Bešić
Ivana Živaljić
Vanda Golem
Ante Rojnica – domar/ ložač
Spremačice
Vesna Ćoso
Mirjana Zelić
Smiljana Šitum
Bosiljka Vuletić
Djelatnici:
Martina Pereža (Hrvatski jezik) - (zamjena Ana Sučić Bilandžić) - srijeda, 6. šk. sat od 12:25 do 13:10
Ivana Balić (Matematika) - srijeda, 5. šk. sat od 11:35 do 12:20
Mate Ćubić (Engleski jezik, razredništvo 7. razreda) - utorak, 2. šk. sat od 8:50 do 9:35
Bruna Tomić (Engleski jezik, razredništvo 5. razreda) - srijeda, 5. šk. sat od 11:35 do 12:20
Nives Bešić (Tehnička kultura, Informatika i razredništvo 8. razreda) - petak, 6. šk. sat od 12:25 do 13:10
Ivana Živaljić (Njemački jezik) - utorak, 4. šk. sat od 10:45 do 11:30
Marijan Maršić (Povijest, Geografija, razredništvo 6. razreda) - petak, 3. šk. sat od 9:40 do 10:25
Ivana Burazin (Priroda, Biologija, Kemija) - srijeda, 5. šk. sat od 11:35 do 12:20
Katarina Todorić Galić (Fizika) - četvrtak, 3. šk. sat od 9:40 do 10:25
Sanja Stipanović (Likovna kultura) - srijeda, 4. šk. sat od 10:45 do 11:30
Marina Vidaković (Tjelesna i zdravstvena kultura) - utorak, 6. šk. sat od 12:25 do 13:10
Vanda Golem (Informatika) - srijeda, 6. šk. sat od 12:25 do 13:10
Ružica Vuletić (Vjeronauk) - petak, 3. šk. sat od 9:40 do 10:25
Hrvoje Rogulj (Vjeronauk) - srijeda, 6. šk. sat od 12:25 do 13:10
Ante Gudelj (Glazbena kultura) - ponedjeljak, 5. šk. sat od 11:35 do 12:20
Tonka Juranović Matulić (Glazbena kultura) - ponedjeljak, 3. šk. sat od 9:40 do 10:25
Ana Lončar (razredništvo 3.+4. razreda) - ponedjeljak, 6. šk. sat od 12:25 do 13:10
Vanesa Balić-Mucić (razredništvo 2 +3. razreda) - utorak, 5. šk. sat od 11:35 do 12:20
Elizabeta Delipetar (razredništvo 1.+4. razreda) - petak, 3. šk. sat od 9:40 do 10:25
Ivana Maglić (razredništvo 1.+2. razreda) - srijeda, 4. šk. sat od 10:45 do 11:30
Sara Vukas (Njemački jezik) - pondjeljak, 11:00 sati
« Rujan 2018 » | ||||||
Po | Ut | Sr | Če | Pe | Su | Ne |
27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 1 | 2 |
3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |
10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 |
17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |